Кани

Кани
Приватне підприємство «Кані» на ринку понад 20 років і є найбільшим в Україні виробником мотузок, шнурів, стрічок, рятувального спорядження для промислового альпінізму, а за багатьма позиціями засобів порятунку на воді – єдиним виробником в Україні.
Товари, які виготовляють приватне підприємство «Кані» , з успіхом експортуються до країн Європи: Німеччини, Румунії, Польщі, Чехії, а також країн ближнього зарубіжжя.
Все, що ми пропонуємо, відрізняється високою якістю та надійністю, про що говорить успішна співпраця з багатьма провідними підприємствами України. Якості товарів, які виготовляє ПП «Кані», віддають перевагу ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Головне управління МНС України в місті Києві, ВАТ «Дністровська ГАЕС», ДП «АНТК ДП ім. Антонова» філія «Антонов Агро», ДП «Іллічівський морський торговельний порт», КАРС «Київська служба порятунку», ВАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат», НДЦ Парк «Софіївка» НАН України, Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та «Нова Лінія», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Промсіз», а також сотні інших підприємств та організацій.
Вся вироблена ПП «Кані» продукція випробувана та сертифікована Інститутом проблем міцності, а засоби порятунку на воді сертифіковані Реєстром Судноплавства України та відповідає стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000).


Шнур 5мм Кани 40кл. (100м)

Шнур 5мм Кани 40кл. (100м)

Наявність:  1

Полиамидные (или капроновые) шнуры широко используются в туризме, промышленном альпинизме, для подня..

599 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)