Будь ласка, ознайотмесь: Про роботу інтернет-магазину під час війни

Клиновий затискач Крок

Клиновий затискач натяжний коушний - призначений для кріплення та фіксації сталевого троса (каната) при його встановленні та натягу між опорами. Може застосовуватися для використання на сталевих тросах діаметрами від 3 до 12 мм. Використання клинового затискача дозволяє швидко підігнати довжину троса під необхідний розмір. Може застосовуватися промальпіністами, рятувальниками та пожежними для організації підвісних горизонтальних, похилих або вертикальних тросових перил. Клиновий затискач натяжний коушний має симетричне розташування отвору кріплення вздовж осі симетрії обойми затиску. Тросова петля, заведена в клиновий затискач, утримується в ньому, розклинюючись рухомим клином в обоймі затискача.
Спосіб закладання сталевого каната в клинову обойму зображено на останньому додатковому фото.
При використанні клинових затискачів слід вживати наступних заходів обережності >перед використанням перевірити обойму, клин і трос; при установці троса слід попередньо навантажити клин тросом за місцем; необхідно закріпити вільний (хвостовий) кінець троса затискачем, як показано на малюнку. При цьому ніколи не приєднуйте хвостовий кінець на основний трос: хвіст повинен мати довжину щонайменше в 6 діаметрів троса, і мінімумом 150 мм; перед першим додатком навантаження, за допомогою молотка посадіть клин і трос якомога глибше в обойму;
регулярно перевіряйте складання і при необхідності підтягуйте і поправляйте; ніколи не прикладайте до обойми бічне навантаження - воно не розраховане на таке застосування; якщо з'єднання зроблено неправильно, вантаж може вислизнути; ефективність з'єднання «трос - клиновий наконечник» становить 80%-100% від мінімального розривного навантаження троса і при цьому обмежена мінімальним розривним навантаженням наконечника і троса; використовуйте тільки оригінальний клин від виробника наконечника, переконайтеся в тому, що він підходить до діаметра троса, що застосовується; Ніколи не користуйтеся клином від іншого виробника, ніж той, що поставив вам наконечник — розміри і форма можуть не підійти. Для тросів діаметром від 3 до 12 мм Ширина між щоками — 12 мм.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • 696 грн.

  • Виробник: Крок
  • Код товару: 03310
  • Наявність: 1